saerch

AKCIJINĖS PREKĖS

Atlenkiamos kėdės
Trivietis suolas, savaime užsilenkiantis
759.05 €
799.00 €
Akcija!-5%

Sėdėjimo savybės

Ergonomiško sėdėjimo savybės

 

Judamo Sėdėjimo metodai / Dinamiškas ir skatintis dinamišką laikyseną

...
 

Reguliuojama sėdėjimo laikysena


Atlošas laiko sėdinčio asmens judesius ir leidžia keisti viršutinę mūsų kūnų dalies pozą ant kėdės. Viršutinės kūno dalies raumenų poilsis, pasvirus ir ištiesus viršutinę kūno dalį dėl nuolatinio kontakto su atlošu, atsigauna dėl stuburo diskų keitimo nuo/ į apkrovą. Jis yra tinkamas stuburui, apsaugant stuburo diskus. Atsigavimas bus.
 

Dinaminio sėdėjimo poza


Tiek sėdynė, tiek atlošas seka sėdinčio asmens judėjimą sinchroniškai stačiu kampu visą laiką su pasipriešinimo koregavimu individualiai, sudaranti sąlygas kartu su viso kūno laikysenos pokyčiais su kėde. VUse panašus į reguliuojamą kėdę. Be to, kėdė gali būti puikiai pritaikyta į sėdinčio asmens poreikiams bet kurioje darbo pozoje dėl savo sinchronizuoto judėjimo, taip sukurint optimalias sąlygas sveikam sėdėjimui nevarginant. Jis tinka prie stuburo, apsaugo stuburo diskus, skatina raumenų veiklą. Motyvacija vyks.
 

Skatinama dinamiška sėdėjimo laikysena


Tai charakterizuoja tokias pačias savybes, kaip dinaminė sėdėjimo laikysena, be to visa viršutinė kėdės dalis (arba sėdynės vieta), gali būti pakreipiama, kaip norima, kūno laikysena gali būti pakeista dėl aktyvių kėdės veiksmų. Poveikiai panašūs į dinaminio sėdėjimo, tačiau dėl aktyvios (vertikalios) kūno laikysenos gali sukelti raumenų aktyvumo impulsų generavimą, tokiu būdu skatinant sveiką kūno laikyseną. Jis tinka stuburui, apsaugant stuburo diskus, skatinant raumenų veiklą ir koncentraciją. Atsigavimo poveikis.
 

KĖDĖS YPATYBĖS


  SW+ ATNAUJINIMO MECHANIKA
Tik sukimo mechanizmas su galimybe nustatyti kėdės aukštį.

 

  ER  ERGORELAX MECHANIKA
Krypavimo mechanizmas su nugaros priešslėgio reguliavimu apie 50-125 kg kūno svorio su 6 pozicijų nustatyto galimybe.

 

  ST  SINCHRONINĖ MECHANIKA
Tiek sėdynė, tiek nugaros atrama palaiko sėdinčio asmens judesius, tiek sinchroniškai, tiek reikiamu kampu, 7 nustatymo pozicijos. Sklandus nugaros atramos priešslėgio reguliavimas iš apačios apytiksliai 45 - 120 kg kūno svorio. Papildomas užtaisas: sėdynės aukščio reguliavimas 6 cm.

  ST II   SINCHRONINĖ MECHANIKA su šoniniu reguliavimu
Tiek sėdynė, tiek nugaros atrama palaiko sėdinčio žmogaus judėjimą tiek sinchroniškai, tiek teisingu kampu, galimybė nustatyti 5 padėtyse. Sklandus nugaros atrama priešslėgio reguliavimas iš mechanizmo apačios apie 50 - 135 kg kūno svorio.

  ST+   SINCHRONINĖ MECHANIKA su šoniniu reguliavimu
Sinchroninis mechanizmas su šoniniu koregavimo suteikia visišką komfortą ir ergonomiką dėl sklandžios kontrolės ir optimalaus pritaikymo prie individualaus vartotojo poreikių. Sėdynė ir nugaros atrama sėdinčio asmens judėjimą seka tiek sinchroniškai, tiek reikiamu kampu, 6 nustatymo padėtys. Sklandus nugaros atramos spaudimo reguliavimas iš mechanizmo apačios apie 45 - 120 kg kūno svorio. Papildomas užtaisas: sėdynės reguliavimas pakreipiant -3°, o atlošą -6°, sėdynės aukščio reguliavimas apie 6 cm.

  SELF   SAVAIMINIO REGULIAVIMO KŪNO SVORIO MECHANIKA
Sėdynė ir nugaros atrama paremia sėdinčio asmens judėjimą automatiniu reguliavimu, priklausomai nuo vartotojo kūno svorio apytiksliai 45 - 120 kg kūno svorio. Atlošo pasvirimo kampas gali būti nustatytas 5 padėčių reguliatoriaus pagalba. Papildomas užtaisas: sėdynės aukščio reguliavimas apie 6 cm.

  STE   SINCHRONINĖ MECHANIKA su sėdynės gilumu ir pakreipimu
Mechanizmas garantija puikų komfortą ir ergonomiką dėl sklandaus ir optimalaus veikimo tinkančio kiekvienam vartotojui. Sėdynė ir nugaros atrama paremia sėdinčio asmens judėjimą tiek sinchroniškai, tiek reikiamu kampu, 3 nustatymo padėtys. Nugaros atramos priešslėgio sklandus reguliavimas nuo mechanizmo apačios apytiksliai 45 - 120 kg kūno svorio. Sėdynės aukščio reguliavimas apie 6 cm, sėdynės reguliavimas pakreipiant -3°.

  STE+ SINCHRONINĖ MECHANIKA su sėdynės gilumu
Naujo „V“ tipo mechanika su neapsaugota funkcine dalimi garantuoja gerą komfortą ir ergonomiką, nes viskas vyktų sklandžiai ir optimaliai atitiktų kiekvienam vartotojui. Sėdynė ir nugaros atrama paremia sėdinčio asmens judesius sinchroniškai ir reikiamu kampu, galimybė nustatyti 3 padėtis. Sklandus nugaros atramos priešslėgio reguliavimas nuo mechanizmo apačios apytiksliai 45 - 120 kg kūno svorio. Sėdynės aukščio reguliavimas apie 6 cm. Papildoms užtaisas: sėdynės reguliavimas pakreipiant -3°.
 
Susisiekite su mumis!
Darbo dienomis 8-17 h konsultuojame telefonu: +370 646 09666
Kitu laiku galite kreiptis rašydami mums
Naujienlaiškis
© 2012 IĮ "OPTUMA" visos teisės saugomos