saerch

AKCIJINĖS PREKĖS

Lankytojų / konferencijų kėdės
Konferencijų kėdė ISO Wood
27.19 €
31.99 €
Akcija!-15%

Stabilumo parametrai

 Ergonomika – Stabilumo parametrai

  Teisingo sėdėjimo stabilumo parametrai / Kėdės padėtys / Centrinė spyruoklė

                                           ............................

Stabilumas


Biuro kėdė montuojama ant penkių svirčių važiuoklės ir ratukų, iš medžiagos, kuri atitinka grindų tipą, kur kėdė bus naudojama, yra galima šiandien. Kėdės, montuojamos ant bėgiukų taip pat pasirodo rinkoje. Konferencijų kėdės taip pat yra keturių kojų arba suprojektuotos, kaip vadinama „Spyruoklinės kėdės“.

 

Anatomiškai suformuota sėdynė


Ji turi būti pakankamai plati ir gili, ir jūs turėtumėte išnaudoti sėdynės gylį sėdint. Savo priekinėje dalyje sėdynė turi būti suapvalinta. Atlošas turi nuolat palaikyti mūsų nugarą per visą ilgį. Atlošo aukštį galima reguliuoti, turi būti sureguliuotas taip, kad jo įdubimas paremtų juosmenį stuburo zonoje.

 

Atlošas turi nuolat prisitaikyti prie nugaros


Tarp atlošo ir sėdynės kampas turi būti ne mažesnis nei 90 laipsnių net ir dažniausiai naudojant priekinę pozą. Tik tada galima išvengti bet kokios apkrovos kvėpavimui ir virškinimo sistemai, taip pat širdžiai ir kraujagyslėms.

 

Sėdynės aukščio reguliavimas


Tai leidžia mums pakeisti kėdės lygį, kodėl kojos gali visiškai liesti grindis kelio sąnarius sulenkus 90 laipsnių kampu.
Reguliuojami porankiai, pageidautina su papildomu šoniniu judėjimu

 

Daugiafunkcinės rankų atramos, kurios yra reguliuojamo pločio, gylio ir aukščio

 

taip pat radialinės krypties, suteikia maksimalų komfortą vartotojui.

Centrinė spyruoklė


Kiekviena kėdė turi būti tuo aprūpinta. Ji turėtų atlaikyti sukrėtimus, kuriuos sukelia greitas atsisėdimas, taip pat visoks kitoks mūsų kūno judėjimas.

 

Ypač tvirti apmušalai


ar kitokios rūšies danga. Jie turi atitikti vartojimo dažnumą ir aplinką, kurioje mes norime naudoti kėdę. Svarbiausios fizinės savybės yra atsparumas nusidėvėjimui ir „nesiplaušavimas“, spalvos atsparumas, taip pat atsparumas ugniai, jei reikia.

 

Kėdės mechanizmo komponentai yra ypatingos svarbos skyrius:


Sveikas arba taip vadinamasis dinaminis sėdėjimas leidžia mums nuolat judėti naudojant kėdes su sinchroninio veikimo mechanizmu, kuris automatiškai pritaiko nugaros ir sėdynės atramas mūsų judančiam kūnui. Toks krėslas apsaugo mūsų kūnus nuo įsitempimo. Tai gali sumažinti mūsų nugaros raumenų statinę apkrovą ir nuovargį ir skatinti jų aktyvinimą ir atsipalaidavimą. Tai gali būti naudingiausia atidžiai apsvarstant tam tikros kėdės rūšies pasirinkimą taip, kad ji tiktų numatomą naudojimo specifiką.
 
Susisiekite su mumis!
Darbo dienomis 8-17 h konsultuojame telefonu: +370 646 09666
Kitu laiku galite kreiptis rašydami mums
Naujienlaiškis
© 2012 IĮ "OPTUMA" visos teisės saugomos