saerch

AKCIJINĖS PREKĖS

Minkštasuoliai
Kėdė KANU 2 NEW!
484.50 €
510.00 €
Akcija!-5%

Minkštasuoliai

Kėdė HUGO 1

Į standartinę komplektaciją įeina dirbtinės odos apmušalas, tačiau kėdę galime apsiūti ir tikra oda, 100% „Europost“ arba 95% „Fame“ vilna. Nors populiariausios spalvos yra juoda ir balta, taip pat siūlome ir platų kitų spalvų pasirinkimą, kuris patenkins net išrankiausią klientą. Aliumininis pakėlimo mechanizmas leidžia lengvai reguliuoti sėdynės aukštį. Keturkojė žvaigždė pagaminta iš aliuminio. Esant poreikiui kėdė gali būti sukomplektuota su uždaru chromuoto virbo rėmu.

Tai interjero specialistų išskirtas geru dizainu, vartojimo patogumu ir ergonomiškumu bei draugiškumu aplinkai ir žmogui pasižymintis gaminys. Interjeras.lt rekomenduoja 

Kėdė HUGO 1

 Į standartinę komplektaciją įeina dirbtinės odos apmušalas, tačiau kėdę galime apsiūti ir tikra oda, 100% „Europost“ arba 95% „Fame“ vilna. Nors populiariausios spalvos yra juoda ir balta, taip pat siūlome ir platų kitų spalvų pasirinkimą, kuris patenkins net išrankiausią klientą. Chromuotas metalinis "Slidinis rėmas", galima papildomai rinktis 4-koję žvaigždę ir aukščio reguliavimo mechanizmą.

ID:  hugo/visitor1
Garantija:  60 mėn.
Pristatymo laikas:  Iki 20d.
Kaina 289.00
Į krepšelį
Paklausti apie šią prekę

Vilnonis audinysDirbtinė oda
Natūrali oda M
ŽvaigždėsĮ standartinę komplektaciją įeina dirbtinės odos apmušalas, tačiau kėdę galime apsiūti ir tikra oda, 100% „Europost“ arba 95% „Fame“ vilna. Nors populiariausios spalvos yra juoda ir balta, taip pat siūlome ir platų kitų spalvų pasirinkimą, kuris patenkins net išrankiausią klientą. Aliumininis pakėlimo mechanizmas leidžia lengvai reguliuoti sėdynės aukštį. Keturkojė žvaigždė pagaminta iš aliuminio. Esant poreikiui kėdė gali būti sukomplektuota su uždaru chromuoto virbo rėmu.

Tai interjero specialistų išskirtas geru dizainu, vartojimo patogumu ir ergonomiškumu bei draugiškumu aplinkai ir žmogui pasižymintis gaminys. Interjeras.lt rekomenduoja 

Fotelis HUGO 2
ID
229.00 €
Pirkti
Fotelis VEGA
ID
175.50 €
Pirkti
Fotelis ONLY Plus
Akcija!-5%
ID
384.75 € 405.00 €
Pirkti
Susisiekite su mumis!
Darbo dienomis 8-17 h konsultuojame telefonu: +370 646 09666
Kitu laiku galite kreiptis rašydami mums
Naujienlaiškis
© 2012 IĮ "OPTUMA" visos teisės saugomos